Prachtige visdag op de Waddenzee

terug naar overzicht

Donderdag, 3 november 2022

Nou het was weer eens als van ouds. Zaterdag gingen 20 man met goede moet de Waddenzee op met de Rival. Na 2 jaar was er goede hoop op lekker veel vis., en het weer deed ook lekker mee. Nou de vis deed het goed, Schar, Wijting en Bot werden er gevangen. Overal op de boot werd er vis gevangen, ook de jongsten deden leuk mee. Er werden ruim 300 vissen gevangen, lijkt mij prima score. De winnaar met 35 vissen is Dirk van Diepen geworden, op de 2e plaats met 29 vissen Patrick Wiggers en 3e werd Jos van Dijk met 26 vissen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies