Foto's 14 mei pier

terug naar overzicht

Maandag, 16 mei 2022

Geweldig mooi weer en lekker veel vis voor iedereen. Wat een geweldige visdag was het zaterdag met bijna geen wind en volop zon. Al snel kwamen de 1e vissen boven water met de meeste vis door de bocht van de pier. Vooral Joop was weer eens snel Gerrit en Harm waren nog aan het optuigen of Joop had zijn 1e vis al te pakken. Roland en Paul en Jurre gingen naar 1 uur verder de pier op wat meer vis oplevereden. Roland probeerden gelijk Gerrit uit te schakelen door over hem heen te gooien. Ook Harm had pech de week er voor nog lekker voor gevist en nu veel vast. Harm kreeg een geweldige doorbuiger op zijn hengel maar liep vast tussen de stenen. De pier blijft lastig soms. Ook Jurre wist zijn vissen goed te vangen een bleef zijn vader voor. Ook de anderen vingen vis en er werd van alles gevangen zoals Gulletje Schar Bot en Baarsjes gewoon top. Maar de winnaar zou Gerrit worden met 42 vissen met een lengte van 8.63 Joop bleef stekken op 38 vissen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies