Geweldige visdag op het Wad

terug naar overzicht

Vrijdag, 17 november 2023

Wat was het genieten verledenweek zaterdag op het wad. Na dat wij groen licht hadden gekregen van Jaap van de Rival konden we nu wel uitvaren het wad op. Er stond nog wel een stevige wind uit het noordwesten maar koud was het niet. Er werd de laatste weken leuk vis gevangen dus de verwachtingen waren hoog. Het werd al snel duidelijk dat het een drukke dag zou worden. Al gelijk bij de eerste hengels in het water kwamen de eerste Wijtingen boven water en dat zou de hele dag door gaan. Wat was het genieten iedereen ving vis waaronder ook de jongste met 26 vissen. Ook de enige vrouw aan boord de het goed met ruim 40 vissen. Maar achter op de boot zat iemand met een oranje pak die niet van ophouden wist. Hij wist er ruim 80 te vangen. Met in totaal ruim 700 vissen en dat met 14 man was dit weer eens genieten geblazen.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies